Cellini spirála

11. března 2013 v 14:11 | Charlie |  Návody
Cellini spirála Tutorial
Spirála Cellini je upravená verze tubulární peyote. Steh i-počítat peyote, s step-up na konci každého kola. Různé velikosti kuličky vytvořit spirálu. Stejně jako u všech peyote, můžete navléci první dva řádky pro spuštění.Tento tutoriál vysvětluje vzor, ​​který používá osm korálky v kole, to jest tři Delicas, čtyři 11/0 pozinkované korálky, a jeden 8/0 korálek.

Bílá = Delica 052
Purple = 11/0 pozinkovaná Česká rokajlu
Pink = 8/0 Silver-lemované Česká rokajlu

Generic Materiál Seznam
Budete potřebovat Rokajl ve třech různých barvách a třech různých velikostech. Ve výše uvedeném příkladu, nejmenší korálek je 12/0. Chcete-li absolvent spirálu sizewise, jsem pak používá 11/0 Velikost perliček. Pak, aby se accent korálky opravdu držet v designu, použil jsem 8/0 Velikost perliček.
Dalo by se použít 15/0 Rokajl, 12/0 Rokajl, a 10/0 Rokajl. To by odstupňované velikosti zevnitř spirály na přízvuku korálky v pomalejším způsobem. Pokud jste byli zájem opravdu dělat se accent korálky vyniknout ve svém návrhu, měli byste zvolit 15/0 Rokajl, 13/0 Charlottes, a 6/0 Rokajl.
co musíte udělat, aby se vaše materiály spolu se rozhodne první jak chcete spirály, aby absolvent z vnitřního jádra k přízvuku korálků, a pak vybrat své barvy. V návrhu výše mám nejmenší bílé korálky jako vnitřního jádra a pak prostřední velikosti korálky jsou na každé straně největšího přízvuku korálků. Obruby sekvence je malé, střední, velké, střední, malé. Budete také potřebovat: Thread (I používáme křišťálové FireLine) koordinovat s korálky, a kondicionér 3,5 "Big oko jehly (to projde i 15/0 korálky) Korálky zásobník na jednotlivé barvy.


Instrukce
String 6 Delicas, 4 fialové korálky, a 2 růžové korálky, 4 fialové korálky, a projít prvních dvou korálky Delica znovu. Viz obrázek 1 níže:
Obrázek 1

Pick up Delica, přeskočit Delica a projděte další Delica. Udělej to znovu. Pick up Delica přeskočit fialová pozinkované korálek, a projít druhou fialovou pozinkované patky. Pick up fialové pozinkovaný korálek, projít fialové pozinkovaného korálku. Pick up fialové pozinkovaný korálek, a jít přes růžovou 8/0 korálku. Pick up růžové 8/0 korálek a jít přes fialovou pozinkovaného korálku. Pick up fialové pozinkovaný korálek, a projít fialové pozinkovaného korálku.
Další fialová pozinkované patky projde druhým Delica prvního kruhu korálky a první Delica třetího řádku, čímž se krok nahoru. To je ukázáno na obr. 2 s červeným závitem.
Obrázek 2

Nyní máte tři řádky udělat. Udržujte pracovní plochou pro teď.
Nyní vyzvednout Delica, a přeskočení Delica v řadě 2, projít první Delica ř. 3. Seberte Delica, a přeskočení Delica v řadě 2, projít druhým Delica ř. 3. Pick up Delica a projít prvním purpuru pozinkovaný korálky z ř. 3.String fialová korálek, a projít druhým fialové perličky ř. 3. Další, string fialové korálky a jít přes první růžové perličky ř. 3. Další korálek navlečený, růžová korálek, prochází první fialové perličky ř. 3. Všimněte si, že vaše příští perličku, která byste měli vyzvednout, je barva perličku, jehož prostřednictvím jste právě šité.
Dokončit řádek Four navléci fialový korálek, prochází fialovým korálkem, další fialová korálek prochází Delica, a znovu, budete muset udělat krok nahoru přes první Delica ř. 4. Pokud jste stále svůj pracovní byt, bude beadwork vypadat jako na obrázku 3 níže:
Obrázek 3
Nyní by mělo být možné, aby se na ploché kus a tvoří ji do zkumavky zatlačením do středu korálek práce, tahem na vlákno, a tvoří ji do zkumavky (obr. 4). Můžete použít pero pomoci tvořit to. Pokračujte obruby přidáním stejného korálek jako ten, ze kterého vaše vlákno je vystupujících, a dělá krok na konci každého řádku, dokud budete mít délku, kterou potřebujete.
Obrázek 4

Spirála Cellini

Zde jsou výsledky stehu pomocí korálky a korálky se počítá od tohoto tutoriálu:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama